AŞINMAYA DAYANIKLI ÇELİKLER

W. Nr 1.8714 / HARDOX 400

Kategorisi: Aşınmaya Dayanıklı Çelikler
Ürün Özellikleri: HARDOX 400, 400 HBW sertlik derecesine sahip aşınmaya dayanıklı bir plakadır ve taleplerin uygulandığı uygulamalar için tasarlanmıştır. Iyi soğuk eğilme özellikleri ile birlikte aşınma direnci üzerine. HARDOX 400 çok iyi kaynaklanabilirlik sunar.
Kullanım Alanları: Kırıcılar, elekler, besleyiciler, ölçme cepleri, atlamalar, kesici kenarlar, konveyörler, kovalar, bıçaklar, dişliler, yükleyiciler, endüstriyel kamyonlar, kamyonlar, buldozerler, ekskavatörler, bulamaç boru sistemleri, vidalı konveyörler, presler vb.

W. Nr 1.8722 / HARDOX 450

Kategorisi: Aşınmaya Dayanıklı Çelikler
Ürün Özellikleri: HARDOX 450, aşınma direnci ve soğuk bükme özellikleriyle birlikte talep edilen uygulamalarda kullanılmak üzere, 450 HBW sertlikte aşınmaya dayanıklı bir plakadır. HARDOX 450 çok iyi kaynaklanabilirlik sunar.
Kullanım Alanları: Damper kasaları, konteynırlar, kırıcılar, elekler, besleyiciler, ölçme cepleri, atlamalar, kesici kenarlar, konveyörler, kovalar, bıçaklar, dişliler vs.

W. Nr 1.8734 / HARDOX 500

Kategorisi: Aşınmaya Dayanıklı Çelikler
Ürün Özellikleri: HARDOX 500, sertliği 500 HBW olan, aşınmaya karşı dayanıklılık talep edilen uygulamalarda kullanılmak üzere aşınmaya dayanıklı bir plakadır.
Kullanım Alanları: Kırıcılar, elekler, besleyiciler, ölçme cepleri, atlamalar, kesici kenarlar, konveyörler, kovalar, bıçaklar, dişliler vs.

W. Nr 1.8714 / 1.8722 / 1.8734 / DUROSTAT 400 / 450 / 500

Kategorisi: Aşınmaya Dayanıklı Çelikler
Ürün Özellikleri: Durostat çelikler,sürtünmeye ve aşınmaya karşı yüksek direnç seviyeleri sağlar. Ağır aşınmaya maruz kalan bileşenlere, ör. Yükleme cihazları, tekerlekli yükleyiciler kepçeleri, oluklu vagon gövdeleri, konveyörler, ekskavatör parçaları, yol makineleri, ekranlar ve kırıcılar. Doğrudan söndürme ağırlıklı olarak geliştirilmiş tokluk ve azaltılmış ölçek nedeniyle uygulanır. Düşük karbon içeriğine sahip olan en gelişmiş alaşımlandırma kavramları, iyi kaynak yapılabilirliği sağlar. Yüksek sertliğe doğrudan sıcak haddelemeden (direkt söndürme) sonra hızlandırılmış soğutma veya bir su söndürmesinde geleneksel söndürme ile ulaşılır.
Kullanım Alanları: Kırıcılar, elekler, besleyiciler, ölçme cepleri, atlamalar, kesici kenarlar, konveyörler, kovalar, bıçaklar, dişliler, yükleyiciler, endüstriyel kamyonlar, damperler, buldozerler, ekskavatörler, bulamaç boru sistemleri, vidalı konveyörler, presler vb.