ABOUT US

SEDEF METAL MAKİNA ve İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Sedef Metal ürünler konusundaki derin bilgi birikimi ve alanındaki deneyimi ile yüksek dayanımlı yapı çeliklerini;
• Düşük maliyet
• Yüksek aşınma direnci
• Hafiflik
• Kaynak ekonomisi
gibi değerli özelliklerle kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.
Ülkemizde de pazar payı her geçen gün artan bu ürünleri, siz değerli kullanıcılarımıza ulaştırmaktan Sedef Metal olarak bizler de kıvanç duymaktayız.
Standart Sıcak Haddelenmiş Mamullerin yanı sıra Özel Proje uygulamalarınız da ihtiyaç duyacağınız ürünlerin teminide mümkün olabilmektedir.
Sedef Metal olarak, giderek büyüyen altyapımız ve üstün hizmet anlayış sahibi deneyimli ekibimiz ile taleplerinizi en kısa sürede ve zamanında karşılamaya hazırız.

MİSYONUMUZ

Türkiye Demir Çelik sektöründe müşterileri ve çalışanlarına farklılıklar yaratan dürüst, saygın ve lider bir firma olmak.

VİZYONUMUZ

Sürekli büyüme ve ilerleme ile müşterilerimize kalıcı ve güvenilir bir ortak olmak, ürün kapasitemizi ve iş gücümüzü sürekli artırarak sektörümüzün en yenilikçi ve öncü firmaları arasında yer almaktır.

DEĞERLERİMİZ

Güven: Müşterilerimiz ve meslektaşlarımız gözünde güvenilir, dürüst, ilkeli ve sorumluluk sahibi bir firma olarak ilişkilerimizi saydamlık esası üzerine kurmak.
Kalite: Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özen ve çelik sektöründe firmamıza duyulan güvene uygun olarak kaliteyi en üst seviyeye taşımak amacıyla hızlı ve üstün bir hizmet sunmak.
Değişim: Yenilikçiliği kurumsal kültür olarak benimseyerek yaratıcılık ve değişime ilham vermek.
İnsana Yatırım: Çalışanlarımızla mükemmel uyum ve kalıcı başarı hedefleri doğrultusunda, bir aile kadar yakın çalışarak kolektif bir gelişim sağlamak.